Kurumsal

Kurumsal

Milan Tekstil Makina Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2005 yılından bu yana, dünya tekstilinin önde gelen merkezlerinden biri olan Kahramanmaraş ’ta tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız Süprem ve İnterlok başta olmak üzere ribana, viskon, iki iplik, üç iplik, melaj kumaşların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Uzman kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında yaygın pazarlama ağı ve satış sonrası hizmetiyle her geçen gün büyümekte olan firmamız, sektöründe vazgeçilmez bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Modern hizmet anlayışımız, güçlü ve kaliteli üretim tesislerimiz, konusunda deneyimli personellerimiz, yenilikçi ve araştırmacı çalışmalarımız, başarımızın en önemli payıdır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutan Milan Tekstil; faaliyetlerini kalite, istikrar ve güven prensiplerinden taviz vermeden sürdürmektedir.


Vizyonumuz

Milan Tekstil küresel dünya koşullarında sektöründe lider bir firma haline gelmeyi hedeflemektedir. Küresel koşullarda öncelikli bir firma haline gelebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünler üretmeye, hizmet ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile üretilen, iç pazarda hakettiği yeri bulmuş ürünlerimizin dış pazarda rekabet yaratacak konuma gelmesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı misyon edindik. Hedefimiz sadece içinde bulunduğumuz coğrafyada değil tüm dünyada rekabet edecek konuma gelmektir.